Tallulah a The TeenStars

Tallulah je ve skutečnosti Teresa Gordon – obyčejná dívka žijící v obyčejné ulici. Teresa se cítí pro svět téměř neviditelná, kromě případů, kdy je ve své ložnici a předstírá, že je světově proslulá zpěvačka Tallulah a The TeenStars.

Pak jednou její nevrlá, velká sestra Patti vyzve Teresu, aby vystoupila ze své fantazie, založila skutečnou kapelu a zapojila se do soutěže školních talentů, která má započnout již za pár týdnů.

Co bude dělat? Dokáže za pár týdnů opravdu založit kapelu a zapojit se do soutěže školních talentů? A pokud ano, nebudou se jí všichni jen smát? Bude to Teresina největší výzva života, ale je odhodlána dokázat, že není jen obyčejnou dívkou.

CLARE GROGAN – Tuto brilantní, novou sérii knih „Dobrodružství Tallulah Gosh“ přivádí k životu zpěvačka a herečka Clare Grogan. Mezi herecké počiny Clare patří Gregory’s Girl (Gregoryho dívka), Red Dwarf (Červený Trpaslík) a EastEnders ale její první láskou byl zpěv. Jako zpěvačka Altered Images měla Clare obrovský úspěch včetně řady hitů v hitparádách jako „Happy Birthday“ (Všechno nejlepší), „Don’t Talk to Me About Love“ (Nemluv se mnou o lásce) a „I Could be Happy“ (Mohla bych být šťastná) – ideální zázemí pro napsání The Adventures of Tallulah Gosh (Dobrodružství Tallulah Gosh)

8fzbm2uo b  

1 komentář

  1. Tak to je skvělá zpráva, že Clare propůjčí pro ty knížky svůj hlas 🙂 Námět zní celkem zajímavě a Clare je pro to myslím ideální člověk 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..